خرید آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی 

قیمت : تومان

برند : متفرقه

خرید پستی آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی 

قیمت آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی

آلبوم موسیقی رومی ۲» دومین آلبوم از سه‌گانه‌ی آلبوم‌ّهای رومی با آهنگ‌های پدرام درخشانی» و صدای گرم سینا سرلک» است. سر عشق»، هوای عاشقی»، چهار مضراب دشتی»، آواز بختیاری»، دل بی‌قراره»، آبشار آب سفید»، زهی عشق»، قطب منار» و بیا تا گل برافشانیم» نام ۹ قطعه‌ی اجرا شده دردومین آلبوم رومی هستند. برای پی بردن ارزش و تلاشی که برای ساخت این قطعات انجام شده است شاید خواندن توصیف پدرام درخشان از قطعه‌ی آبشار آب سفید» خالی از لطف نباشد: اگر بخواهم خود را با قطعه‌ای موسیقی معرفی کنم یقین داشته باشید این کار را با قطعه شماره شش این مجموعه یعنی آبشار آب سفید یا به عبارتی خودم! انجام می‌دهم. برای ساخت و ضبط این قطعه نیرو و توان خود را به نهایت رساندم و از تجربیاتم در زمینه موسیقی تلفیقی که در ۱۰ سال گذشته به آن پرداخته‌ام به‌طور کامل بره بردم. فقط خواهش می‌کنم همیشه این قطعه را با بلندترین صدای ممکن گوش دهید.» ترانه‌های این قطعات از اشعار شعرای نام‌دار ایران چون سعدی»، ابوسعید ابوالخیر»، مولانا» و حافظ شیرازی» انتخاب شده‌اند. نشر و پخش جوان» این آلبوم موسیقی را برای علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی و محلی منتشر کرده‌ است.

آلبوم موسیقی رومی ۲» دومین آلبوم از سه‌گانه‌ی آلبوم‌ّهای رومی با آهنگ‌های پدرام درخشانی» و صدای گرم سینا سرلک» است. سر عشق»، هوای عاشقی»، چهار مضراب دشتی»، آواز بختیاری»، دل بی‌قراره»، آبشار آب سفید»، زهی عشق»، قطب منار» و بیا تا گل برافشانیم» نام ۹ قطعه‌ی اجرا شده دردومین آلبوم رومی هستند. برای پی بردن ارزش و تلاشی که برای ساخت این قطعات انجام شده است شاید خواندن توصیف پدرام درخشان از قطعه‌ی آبشار آب سفید» خالی از لطف نباشد: اگر بخواهم خود را با قطعه‌ای موسیقی معرفی کنم یقین داشته باشید این کار را با قطعه شماره شش این مجموعه یعنی آبشار آب سفید یا به عبارتی خودم! انجام می‌دهم. برای ساخت و ضبط این قطعه نیرو و توان خود را به نهایت رساندم و از تجربیاتم در زمینه موسیقی تلفیقی که در ۱۰ سال گذشته به آن پرداخته‌ام به‌طور کامل بره بردم. فقط خواهش می‌کنم همیشه این قطعه را با بلندترین صدای ممکن گوش دهید.» ترانه‌های این قطعات از اشعار شعرای نام‌دار ایران چون سعدی»، ابوسعید ابوالخیر»، مولانا» و حافظ شیرازی» انتخاب شده‌اند. نشر و پخش جوان» این آلبوم موسیقی را برای علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی و محلی منتشر کرده‌ است.

تصاویر بیشتر

خرید آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی ارزان , آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی با قیمت ارزان , خرید متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت ارزان , خرید پستی آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی ,خرید اینترنتی آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی, خرید آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی با قیمت ,خرید آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی فقط ,خرید متفرقه آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی ,خرید متفرقه با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی, gheymat آلبوم موسیقی رومی 2 اثر پدرام درخشانی  

اینجا همه چی هست موسیقی ,آلبوم ,رومی ,پدرام ,اثر ,درخشانی ,آلبوم موسیقی ,اثر پدرام ,رومی 2 ,2 اثر ,موسیقی رومی ,خرید آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,زمینه موسیقی تلفیقی ,خواهش می‌کنم همیشهمنبع

مایع دستشویی کرمی اوه مدل Aloevera حجم 2 لیتر

مایع ظرفشویی صحت مدل Lemon مقدار 750 گرم

اسانس خوشبوکننده مدل Versaceحجم 17 میلی لیتر

مایع ظرفشویی صحت مدل Strawberry مقدار 1000 گرم

پاک کننده رنگ و رزین دیپافو مدل h1 وزن 120 گرم

مایع ظرفشویی لینکس مدل Pomegranate حجم 1 لیتر

جرم گیر استیل لودویک مدل Termax مقدار 280 گرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید شن و ماسه به صورت اینترنتی چگونه می توان محیط مدرسه را به محیطی با نشاط وشاد تبدیل نمود. مستر وبگردی با روناک مشاوره کودک سعادت آباد اجرای پوشش داکرومت با کیفیت خرید اینترنتی کیسه جاروبرقی بهترین سایت آموزش خیاطی از ابتدا توان موشکی ایران